İNŞAAT – TAAHHÜT

İnşaat taahhüt sektöründeki iş ortağımız Sayın İnşaat, İzmit’te 22.000 m2 alan içerisinde işletme binası, imalat atölyesi, sosyal tesisi ve iş makinaları parkı ile faaliyetini sürdürmekte olup, proje bazlı 18 şantiyesi mevcuttur. 

Her projede ödün vermez kalite yaklaşımı ile her aşamada tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedeflemiştir. Özellikle sanayi yapılarının, betonarme altyapı ve çelik konstrüksiyon imalatını kaliteli yapmayı ve teknolojinin imkanlarından yararlanarak kaliteyi ilke edinmiş; müşteri hedef kitlesini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak üretimini ve üretim kapasitesini günden güne artırmaktadır.

ALÜMİNYUM CEPHE GİYDİRME

Alüminyum cam cephe giydirme sektöründeki iş ortağımız Aksoy Alüminyum, alüminyum doğrama, alüminyum kompoze levha, bakır levha ve tüm mekanik cephe kaplama işlemleri, hafif çelik işleri cam lama ve cam yapıştırma konularında üretim yapmaktadır. 

Üretimlerini Türkiye ve Dünya’da lojistik merkezi olarak kabul edilen İzmit Körfezinde 30.000 m2 kapalı alan içerisinde yapmaktadır. Proseslerini ve ekipmanları nı dünya standartlarına uygun hale getirmek için üretim sistemleri otomasyonunda yapılanmıştır. Kompoze levha ve alüminyum levha kaplama işlerinde bina kör cephe, parapet gibi yerlerdeki uygulamalarda gerekebilecek çelik alt konstrüksiyon ve ankrajları kendi tesislerinde üretmektedir. Üretim sonrasında şantiyedeki uygulama işlemleri Aksoy ekipleri tarafından yapılmaktadır.

PREKAST CEPHE GİYDİRME

GRC (Cam elyaf takviyeli beton) alanında iş ortağımız Fiberton Prekast, üretimlerini ülkenin en uygun iklim, lojistik ve hammadde imkânları sunan Mersin’de konumlamış olan 15.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında ISO 9001,ISO 14001, ISO 18001 ve CE sertifikaları ile üretimler yapmaktadır. FİBERTON, aynı zamanda GRCA (Uluslararası GRC Üreticileri Birliği ) üyesidir. Üretimini gerçekleştirdiği Isı yalıtımlı duvar kaplama panelleri, Çelik karkaslı cephe plakaları, Doku yüzeyli kaplama plakları ile aynı zamanda binaların dış cephelerine estetik bir görüntü kazandırmaktadır. 

GRC üretimi için temel hammadde olan uygun vasıflardaki beyaz çimento sadece Mersin ve Adana’ da üretilmektedir. Çukurova bölgesi, GRC üretiminin diğer vazgeçilmezi olan silis madeni bakımından Türkiye’nin en zengin ve kaliteli silis sahalarına sahiptir. Bu nedenle Türkiye’nin en önemli cam fabrikaları bu bölgededir.

ELEKTRİK – MEKANİK TAAHHÜT

Elektromekanik sektöründeki iş ortağımız Corvus Technologies, Türkiye ve yurtdışında faaliyette bulunan, ağırlıklı olarak Elektrik, Elektronik ve Mekanik sistemlerle ilgili proje, müteahhitlik, montaj ve mümessillik hizmetleri sunan deneyimli bir firmadır.

Elektro-Mekanik taahhüt alanında, yüklendiği işlerde proje hazırlama safhasından, işletme ve bakım safhasına kadar her türlü hizmeti kapsayacak şekilde çalışmaktadır. Her türlü bina, özellikle yüksek standart ve teknoloji gerektiren otel ve hastanelerde, alışveriş merkezleri ve idari binalarda, konut projelerinde, her türlü endüstriyel yapı ve fabrikalarda, havaalanı ve spor salonlarında, tatil köylerinde vb. her tür yapıda gerekli olan Elektro-Mekanik Sistemler için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en uygun çözümlerle sunmaktadır.

AYDINLATMA

Aydınlatma sektöründeki iş ortağımız 2D Collection, üretimlerini 8000m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında uluslararası tüm sertifikalara sahip olarak üretimler yapmaktadır. Dış mekân aydınlatma armatürleri, bahçe ve kent mobilyaları, garaj ve bahçe kapıları, kameriyeler ve özel projelerin yanı sıra; alüminyum döküm korkuluk sistemleriyle de üretimini sürdürmüş, deneyimleri ve yeni teknolojiye paralel yaratıcı çalışmalarıyla büyüyerek ve gelişerek bugünkü konumuna ulaşmıştır. 

Tasarım ve üretim alanında deneyimli kadrosuyla, hızlı ve teknolojik üretim kapasitesine sahip olan 2D, dünyanın çeşitli ülkelerine ihracatıyla kendini kanıtlamış; kaliteli ürünleri ve yenilikleriyle haklı bir gurura sahip olmuştur.

MOBİLYA VE DEKORASYON

Mobilya sektöründeki iş ortağımız Pro Contract Dekorasyon konusunda ki 40 yıllık tecrübesi ile Yurt içinde ve yurt dışında birçok ünlü markaya ve başarılı işlere imza atmıştır.

Mobilyanın yapılacağı her mekana uygun tasarımı üretebilen Pro Contract. 3000 m2 alana kurulu fabrikasındaki tüm makine parkuru teknolojik bakımdan güncel ve dinamik hatta sahiptir. Bu parkura ilave olarak yıllardır iş ortaklığı yaptığı partnerleri ile birlikte imza attığı tüm işleri başarılı şekilde sonuca ulaştırmaktadır. Mobilyayı her mekan için, her tasarıma uygun yapabilir tecrübe ve yeteneğe sahiptir.

iş ortaklarımız

Daima en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.