HAKKIMIZDA

Kurulduğu yıldan itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle; yurt içi ve yurt dışı genel yapı hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak ASYAP’In vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.
Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdüren firmamız, kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarının kalitelerini yükseltmelerini teşvik eder ve kaynaklarını en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı amaçlar. İş birlikteliği içinde olduğu çözüm ortakları ve elinde bulundurdukları distribütörlük ve temsilcilikler ASYAP’ı vazgeçilmez hedefine kısa sürede ulaştırmaktadır.
Konusunda uzman ve lider bu kuruluşlar sayesinde müşterilerinin beklentilerini en üst kalitede karşılamanın yanında fiyat ve süre avantajlarıyla çağın en önemli gereksinimini de müşterilerine sunmak ASYAP’ı belki de diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biridir ve öyle kalmaya devam edecektir.

iş ortaklarımız

Daima en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.